Ankara Şehirler Arası Nakliyat


Hayatınız da kaç kere bir nakliye ye ihtiyaç duydunuz? Kiminiz çoğu kez taşınmıştır, kiminiz belki bir iki defa ve böyleyse şanslısınız demektir. Şehirler arası Nakliye günümüzde eskisi kadar tecrübesiz yapılmamaktadır. Eskiden olan kırılıp dökülen eşyalar ve boş yere eşyalarınızın kırılması yırtılması çizilmesi durumunu günümüzde de yaşamakta olan insanlar yok değil.

Eskiden her şeye ayrı ücret ödüyordunuz.Şehirler arası Nakliye ye ayrı para taşıma için ayrı para öderken monte işlemleri içinde ister istemez mobilyacı ayrı beyaz eşyalar için servisi ayrı çağırıyordunuz. Ama şimdi hepsini bir paketleyip yükleyip taşıyıp kurulumlarını yapıp öyle eşyalarınızı size emanet ediyor.
Ki eğer şehirler arası taşınıyorsanız bu durum oldukça can sıkıcı oluyor.
Eşyaların gideceği mesafeye kadar sağlam gidip gitmemesini düşünecek olursanız tam bir stresin içine düştünüz demektir.Biz size her konuda yardımcı oluyoruz gerek taşınma gerek monteleme ve acaba kırıldımı düşüncesini ortadan kaldırıyoruz mesafe ne olursa olsun eşyalarınızı aldığımız gibi teslim ediyoruz.

Şehirler arası nakliyat eskiden çok sıkıntılı bir işti ve ciddi zorlukları vardı.
En önemli kurallardan birisi eşyalarınızı taşıyacak şirketin araçlarının K belgesinin olup olmadığıdır. “K” belgesi olmayan şirketler sizin eşyalarınızı asla şehirler arası mesafe de taşıyamazlar ve bu durum eşyalarınızı ciddi tehlikeye sokar. ”K” belgesinin olmaması tecrübesiz ve baştan sağma taşıma demektir. Bu belge eşya taşıma belgesidir.
Geçmişte olduğu gibi bugünde ciddi yatırımlar yapmış olan şehirler arası nakliyat Ankara merkezli olup Türkiye’nin her yerine eşyalarınızı taşımaktadır.
Taşıma konusunda Türkiye’nin en iyisi olmayı hedefleyen Şehirler arası nakliye kendini her gün daha iyi geliştirmektedir. Evinizi,şirketinizi,büronuzu ambalajlayan ve taşıyan ekip arkadaşlarımız aynı kadro ile eşyalarınızın kurulumunuda yapmaktadır.
Eşyalarınızı taşıyan ekip eşyalarınızın montesini düzenli ve dikkatli bir şekilde yapar hasar görmesine engel olur.

Eşyalarınız Şehirlerarası Taşınacağı İçin Özenle Ambalajlanır ve Paketlenir.
Hassas Yüzeye Sahip Küçük Eşyalarınız Özel Taşıma Varilleri içerisinde Muhafaza Edilerek Şehirler arasında Taşınmaktadır. Beyaz eşya televizyon v.b. Gibi zarar görebilecek eşyalarınız kat kat ambalajlanarak taşıma sırasında oluşabilecek hasardan engellenir.
Yolunuz uzun olduğu için ve açık renkli yatak odanız veya oturma grubunuz öncelikle şeffaf süreçler ile  sarılır daha sonra havalı naylonlarla sarılarak darbelere karşı güvenceye alınarak şehirler arası taşınır.

Ekspertiz servisimiz eşyalarınızı inceleyip nasıl taşınması gerektiği konusunda bir plan yapar. Ankara evden eve nakliyat tarafların anlaşması üzerine nakliyat sözleşmesi imzalanır ve eşyaların taşınacağı gün belirlenir.

Eşyalarınız aracımız içerisinde gideceği yere kadar sigortalıdır.
Geniş araçlarımız ve kendini geliştirdiğimiz ekibimiz sizlere gideceğiniz yere kadar eşlik etmektedir. Eşyalarınızı sağlam ve düzgün monte edip size teslim edene kadar.
Ankara Evden Eve nakliye istediğiniz şehrin mesafesini göze alarak size bir fiyat çıkarır. Asansörlü yada asansörsüz anlaşmamıza sadık kalarak sözleşmemiz de ne yazıyorsa sözleşmemize sadık kalarak eşyalarınız taşınır.
Ankara şehirler arası evden eve nakliyat kamyonlarımız özel bir sistemle takip edilmektedirler bu son teknolojik sistemle aracımızın nerede olduğu ne kadar süratle gittiği varış adresine hangi saate ulaşacağı sizlerin telefonuna kısa mesajlarla iletilir.
Şehirler arası nakliye yaptırmak istiyor iseniz Ankara evden eve nakliyat garantisiyle eşyalarınızı güvenle taşıyabiliriz.

Herhangi Bir Sebepten Evinizi, Ofisinizi Boşaltmak Zorunda Kalıyor Fakat Eşyalarınızı Koyacak Yeriniz Yoksa Hazır Ambalajlanmış Eşyalarınız Ankara Nakliyata Ait Kiralık Depolarda Size Özel Bölmelerde İstediğiniz Süre Kadar Kalabilir. Yüksek donamımlı ve sadece sizin ulaşabileceğiniz eğer isterseniz kamera sistemi ilede izleyebileceğiniz özel bir şirkettir. Evet artık durmanıza gerek olan hiç bir şey yok. Size’de Ankara Eşya Deposu veya uygun fiyatlı Ankara Eşya Depolama lazımsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz…