Ankara Kiralık Eşya Deposu


Türkiye’nin Başkenti olan Ankara’da Kiralık Eşya Deposu alanında hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Ankara Kiralık Eşya Deposu denilince akla gelen sayılı firmalardan biriyiz. Değerli Başarı Depo müşterilerimiz Türkiye’nin Başkenti olan Ankara’mız da Ankara’da evden eve nakliyat, Ankara’da şehirler arası nakliyat, Ankara’da eşya depolama, Ankara’da eşya deposu, Ankara’da ofis depolama, Ankara’da büro depolama, Ankara’da evrak depolama, Ankara’da dosya depolama, Ankara’da ucuz nakliye alanında olduğu gibi Ankara’da eşya paketleme, Ankara’da evrak paketleme, Ankara’da dosya paketleme, Ankara’da ofis paketleme, Ankara’da büro paketleme ve Ankara’da ücretsiz ekspertiz alanında da hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetten öncelikle kendimiz memnun olmalıyız ki siz değerli müşterilerimizi de memnun edebilelim.

Ankara’da Kiralık Eşya Deposu işinde usta , kaliteli firma sayısı oldukça azdır. Ankara depolama adı altında Ankara ‘ da birçok korsan eşya deposu bulunmaktadır. Bu firmalar size Kafadan birçok imkan sunarlar fakat hiçbirini uygulamazlar. Bu yüzden Eşyalarınızın depolanacağı alanları kontrol amacı uygulayarak yerinde gözlem uygulayın. İşinizi verdiğiniz eşya deposu firmasının yetki belgelerini ve taşıma belgelerini, marka tescil belgelerini inceleyiniz.

Biz siz değerli Ankara ili sakinlerimize Her türlü imkanı sağlıyor ve gözetmenliğini de sizlere bırakıyoruz. Ankara Eşya depolama alanında 6 adet kurumsal firmaya hizmet vermekteyiz. PANA FİLM, ATAKDER, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ, TÜRKİYE CUMHURİYETİ KARAYOLLARI, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ, BORUSAN MAKİNE VE GÜÇ SİSTEMLERİ gibi birçok kurumsal firmaya hizmet vermekteyi

Ankara Eşya depolama firmamız Başarı depo K3, Ankara Ticaret Odası, Türk Patent Enstitüsü Taşıma Sanatı, Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil Belgesine sahibiz. Bu tür belgelere sahip bir firma olarak alanımızda her geçen gün dahada büyümeyi hedefleyen Global Türkiye’ye ayak uyduran Teknolojik gelişime önem veren Eşya depolama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Ankara Eşya Deposu alanında çalışan elemanlarımız belli kapasiteye ulaşmış, alanında uzmanlaşmış, profesyonel bir kadroya sahiptir. Firmamız 1978 yılından bu yana Lojistik depolama, Nakliyat ve Uçak Kargo Sektöründe de hizmet vermektedir. 12 profesyonel ekibimiz , 13 adet son model araç filomuz ile 1500+ üzeri bireysel hizmet vermektedir.Ankara’ da Büro ve Ofis Taşımacılığı alanında da hizmet veren firmamız; Eşyalarınızı garanti altına almak adına, Paketleme işlemi , Taşıma ve yüklemi işlemi sırasında zarar gören, çizilen veya kırılan eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalanan eşyalarınız Firmamız tarafından herhangi bir sorun yaşamaması için özenle paketlenip ambalajlanmaktadır. Karşılıklı haklarımız güvence altına alınması adına iki tarafında istekleri gözetilerek ücretsiz ekspertizimizin hazırladığı fizibilite raporu doğrultusunda fiyatlandırma yapılarak sözleşme imzalanmaktadır. Ücretsiz ekspertiz uygulaması her firmada bulunmamaktadır. Kiralık Eşya depolarınız 7/24 güvenlik kamerası tarafından gözetlenmektedir. Dilediğiniz takdir de sizde evinizde veya işyerinizde de eşya deponuzu takipleyebilirsiniz. Eşya depolarımızın ölçüleri 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner boyu 2.20 Derinliği 2.20 Eni 1,45 tir. yaklaşık bin den fazla konteyner a sahip depolarımız sizin gönlünüzün rahatlığı için elimizden gelenin fazlasını kazandırmaya müsaittir.

Sizde Ankara ‘ da eşya deposuna ihtiyaç duyuyorsanız bizimle Ankara Başarı Depo olarak T: 0312 480 01 52 veya C: 0533 479 48 06 Sabit hatlarımızdan iletişim sağlayabilirsiniz. Telefon imkanınız yok ise www.basaridepo.com internet adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz info@basaridepo.com mail adresinden de iletişim sağlayabilirsiniz. Bizleri işyerimizi de ziyaret edebileceğiniz adresimiz Varlık mahallesi Yivli sokak 12/2 Yenimahalle – ANKARA
Başarı depo olarak kalitenin tesadüf olmadığının farkındayız.