Ankara Kiralık Eşya Depoları


Evinizde veya iş yerinizde atmaya kıyamadığınız, başkasına veremediğiniz, bir türlü vazgeçemediğiniz eşyalarınız mı var? Bu eşyalarınıza çok fazla düşkün olmanıza rağmen muhafaza edecek yeriniz mi yok? Ankara ‘ da kiralık eşya depolarımız ile biz Başarı depo olarak 40 senedir sizler için varız.
İşimize verdiğimiz önem eşyalarınıza verdiğimiz değerden geçmektedir. Biz Ankara’ da Eşya Deposu firmaları arasında bir numara olduğumuzu iddia etmiyoruz, gösterdiğimiz performans ile garanti ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizinde bildiği üzere evimizde, iş yerimizde kendimize ait, vazgeçemeyeceğimiz kadar özel ve kıymetli olan eşyalarımız vardır. Bu eşyaları bir türlü muhafaza edecek alan bulamayız bu durumda devreye hemen biz giriyoruz. Bir Kiralık eşya deposundan beklediğiniz her türlü özelliğe sahip firma olarak sizi memnun edecek her türlü imkanı sunuyoruz. Öncelikle belirtmek isteriz ki Biz bu işi 40 senedir engin tecrübemiz, karşılıklı güven ve kaliteli Uzman personelimiz ile başardık. Profesyonel ekibimiz Ankara kiralık eşya depolarımızı olabildiğince titiz , düzenli ve korunaklı hale getirmiştir.

Ankara kiralık eşya depolarımız 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Dilediğiniz takdir de eşyalarınızı evinizden veya işyerinizden istediğiniz zaman cep telefonunuzdan veya televizyonunuzdan takipleyebilirsiniz. Kiralık eşya depolarımızı ekstradan vardiyalı olarak çalışan güvenlik elemanlarımız tarafından da korumaktayız. Ayrıca Eşyalarınızı taşırken, yüklerken veya nakil ederken yıpratma, kırma, zarar görme durumlarına karşılık Başarı depo firması tarafından sigortalanmaktadır. Sigortalanan eşyalarınız Her hangi bir zarar görme durumunda yenisi tahsil edilerek mağduriyetinizi gidermekteyiz.

Alanında uzman, kaliteli ve son derece profesyonel uzman kadromuzda bulunan elemanlarımızın en yeni üyesi en az 5 yıl önce aramıza katılmış ve 10 yıllık deneyime sahiptir. Bizler Kiralık eşya depolarımızı olabildiğince korunaklı hale getirdiğimiz için Her gün evimize giderken gönlümüz rahat bir şekilde gidiyoruz. Kiralık eşya depolarımızın ölçüleri şu şekildedir. 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner ölçüleri : yükseklik : 2.20 Derinlik : 2.20 Eni :1.45 tir. 1500 konteynera sahip olan Ankara Eşya Deposu ile siz değerli müşterilerimiz için çalışmaktayız.

Türkiye’nin başkenti olan Ankaramız’da 1978 yılından bu yana hizmet verirken edindiğimiz deneyimlerimiz bizleri Ankara Eşya Depolama, paketleme ve evden eve nakliye alanında her zaman ön plana çıkarmıştır. Her geçen gün daha fazla büyüyen ve kendini geliştiren firma olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kalite hiç bir zaman tesadüf değildir. Kalitemizi kendimiz inşaa ediyoruz. Büyümekte ve gelişmekte olan firmamız sizleri memnun etme yolunda daima emin adımlarla ilerleyecektir. Güveniniz teminatımızdır.