Ankara Büro Depolama


Türkiye’nin Başkenti olan Ankara’mızda 1978 yılından bu yana Ankara Eşya Depolama, Ankara Ofis depolama, Ankara Evrak depolama, Ankara Büro depolama, Ankara Dosya depolama, Ankara Evden Eve Nakliyat, Ankara şehirler arası Nakliyat, alanında olduğu gibi Ankara eşya paketleme, Ankara ofis paketleme, Ankara evrak paketleme, Ankara büro paketleme, Ankara dosya paketleme alanında da nam salmış başarılı bir firmayız.

Siz değerli müşterilerimizin de bildiği üzere Size ait olan eşyalarınız sizin için her daim kıymetli, özel ve değerlidir. Biz Ankara Başarı Depo olarak bunun farkındayız. Sizin için değerli ve özel olan eşyalarınızı sizin kadar önemsiyoruz ve elimizden gelenin en fazlasını yapıyoruz. Ankara Büro depolama firmaları bildiğimiz üzere Türkiye genelinde oldukça sayıları fazladır.

Ankara’da Büro Depolama alanında oldukça nam salmış, özel ve başarılı firmalar arasında ilk başta gelmekteyiz. Çalışkan, profesyonel ve uzman ekibimiz ile işimizi severek yapıyoruz. İşini severek yapan her çalışan alanında uzman bir ekip ile çalışmayı hedeflemektedir.

Biz Büro depolama, Büro paketleme, ofis depolama, ofis paketleme, evrak depolama, evrak paketleme, dosya depolama, dosya paketleme, eşya depolama, eşya paketleme, Ankara Eşya Deposu, Ankara evden eve nakliyat ve Ankara şehirler arası nakliyat gibi birçok alanda da hedeflenen başarılı firma olduğumuzu iddia etmiyoruz garanti ediyoruz. Büro depolama alanında aranan ilk ve en önemli husus tecrübedir.

Öncelikle çalışan personelimiz Büro depolama alanında verilen hizmette aranan ilk özelliğe sahiptir. Personelimiz, İşinde titiz, çalışkan, dikkatli, ve tam güvenlikli tamamen profesyonel uzman bir kadroya sahiptir. Çalışanlarımız arasında firmamızın kuruluşundan bu yana bizimle çalışmakta olan elemanlarımız mevcuttur.

En yeni elemanımız en az 5 yıllık tecrübeye sahip profesyonel elemanlarımızdandır. Bu zamana kadar aldığımız hiç bir depolama ve paketleme işinde şikayet almamış uzman ekibimiz ile gurur duymaktayız. Öncelikle sizlere Büro depolama alanında aramanız gereken özellikleri sırlamaktayız.

Ankara Büro Depolama Alanında Önemli Hususlar : Öncelikle Sizin için değerli olan eşyalarınızı korunaklı hale getirmeniz için aramanız gereken özellikler şunlardır ;

1) TECRÜBE : Her işte olduğu gibi aramanız gereken en önemli husus tecrübedir. Eşyalarınıza zarar gelmemesini başaracak elemanlarımızın öncelikle tecrübeye sahip olması gerekmektedir.Personelimiz, İşinde titiz, çalışkan, dikkatli, ve tam güvenlikli tamamen profesyonel uzman bir kadroya sahiptir. Çalışanlarımız arasında firmamızın kuruluşundan bu yana bizimle çalışmakta olan elemanlarımız mevcuttur. En yeni elemanımız en az 5 yıllık tecrübeye sahip profesyonel elemanlarımızdandır. Bu zamana kadar aldığımız hiç bir depolama ve paketleme işinde şikayet almamış uzman ekibimiz ile gurur duymaktayız

2) ÜCRETSİZ EKSPERTİZ : Her firma sizlere ücretsiz ekspertiz Hizmetini sunmaz. Biz başarı depo olarak sizlere yerinde ücretsiz ekspertiz hizmetini öncelikli kuralımız olarak sunmaktayız. Aradığınız ücretsiz ekspertiz hizmetini siz değerli müşterilerimize sunarak işinizi daha profesyonel olarak yaptığımızı kanıtlamaktayız. Yerinde ücretsiz eksperimiz ofis depolama işiniz için Ofisinize gelerek siz değerli müşterilerimize yerinde eksper uygulamaktadır. Ücretsiz Ekspertizimiz Yaptığı çalışma Depolanacak ofis eşyalarınızı tespit ederek hesaplama işlemi doğrultusunda Bir fizibilite raporu hazırlayarak Fiyatlandırmayı çıkarmaktadır.

3) SÖZLEŞME : Biz başarı depo olarak siz değerli müşterilerimiz ile karşılıklı sözleşme yaparak hem sizin hem de bizim haklarımızı koruyan çift taraflı bir sözleşme hazırlamaktayız. Hazırladığımız bu sözleşmede siz değerli müşterilerimizin isteklerini ve biz ofis depolama firmasından beklentilerinizi karşılayacak haklarınızı kapsamaktayız.

4) SİGORTA : Sizin için değerli, kıymetli ve özel olan eşyalarınız bizim içinde değerlidir. Eşyalarınızı güvence altına almanız için size sigorta işlemi uygulamaktayız. Eşyalarınızı taşıma, paketleme, yükleme durumunda veya depomuzda herhangi bir yıpranma, kırılma,çizilme olmamasına karşılık olması durumunda eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalanan eşyalarınıza herhangi bir hasar gelir ise; firmamız bu zarar gören eşyalarınızı yeniliyor ve yeniden teslimatını sağlıyor.

5) DEPO ALANLARI : Eşyalarınızı depolayacağımız, alanı analiz etmeniz sizin en doğal hakkınızdır. Bu haktan yararlanmak adına eşya depolama alanımızı size profesyonel ekip arkadaşımız ile sorularınızı cevaplayarak gezdirebiliyoruz.Eşya depolarımızın özellikleri 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner ölçüleri yükseklik ; 2.20 Derinlik ; 2.20 Eni ; 1.45 tir. Toplamda 1500 odaya sahip depolama alanlarımız oldukça hijyenik ve düzenlidir.

6) GÜVENLİK : Eşyalarınızın korunaklı olması adına firmamız depolama alanının birçok köşesinde en az 30 kamera ile döşenmiştir. 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen odalarımızın her birindede kamera bulunmaktadır. Bu kamera sistemini dilerseniz sizde evinizde oturduğunuz yerde cep telefonunuzda istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Her anlamda profesyonel, uzman kadroya sahip olan firmamız, Gelişmiş teknolojiye ve son model araçlara ve ekipmanlara sahiptir. İşinde güvenilir olmak kolay iş değildir. Biz bu aşamaları 40 senedir uzun uğraşlar ile tamamladık. Memnuniyetiniz bizim en önemli kuralımızdır. Sizlere hizmet vermek her daim temel kuralımız olacak ve siz mutlu oldukça bizim referansımız olmaya devam edeceksiniz. Unutmayalım ki ; Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir. Kaliteli kadroya sahip olmak için daha fazla çalışmaya devam edeceğiz.