Ankara Akıllı Depo


Ankara’da akıllı depo firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Biz Başarı depo olarak Ankara’da akıllı depo alanında uzmanlaşmış kadromuz ile 1978 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. 40 senelik çalışmamızın mükafatı olarak her daim müşteri memnuniyeti yanımızda olmuştur. Sizi memnun edecek her türlü imkanı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Ankara Eşya depolama alanında akıllı depolarımızı kullanarak bütün engelleri ortadan kaldırıyoruz.Eşyalarınızı sigortalayarak ve 7/24 güvenlik kamerası ile izleyerek eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Öncelikle siz değerli müşterilerimize akıllı depo alanında hizmet verirken uyguladığımız aşamaları aktaralım;

* Ankara ‘da eşya depolama alanında uzman ücretsiz ekspertizimiz yerinde tespit yaparak fizibilite raporu çıkarmaktadır.
* Akıllı depolarımızda muhafaza edilecek eşyalarınız için gerekli ekipmanlarımız tahsil edilmektedir.
* Ankara Eşya depolamada uzman kadromuzdan ekip sayısı belirlenip, görevlendirme yapılır.
* Eşyalarınızı taşıyacağımız araç boyutu belirlenmektedir.
* son olarak eşyalarınızı karşılıklı sözleşme ile sigortalayarak gün, Tarih ve adres belirlenir.

Bu aşamalar belirlendikten sonra alanında uzman ekibimiz ile belirlenen adrese gelip Eşyalarınızı Akıllı depolarımıza getirmek üzere Ambalajlayarak korunaklı kolilerimize yerleştirmekteyiz. Dikkatli bir şekilde son model nakliye araçlarımıza yerleştirilen eşyalarınız Akıllı depolarımıza getirilmek üzere yola çıkarılmaktadır. Akıllı depolarımıza getirilen eşyalarınız kiralık eşya deponuza yerleştirilerek 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen korunaklı akıllı depomuzun anahtarını siz değerli müşterimize teslim etmekteyiz.

Son derece uygun fiyatlandırma yapılan ucuz eşya depolarımızı sizlere sunarken en ufak bir pürüzü atlamıyoruz. Sizin memnuniyetinizi sağlamak için her türlü işlemi sizler için uyguluyoruz. Konteynırlarımızın ölçülerini sizlere sunmaktan çekinmemekteyiz. 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner ölçüleri : Yükseklik : 2.20 Derinlik 2.20 Eni : 1.45 tir. 1500 adet akılı depolarımız bulunmaktadır.